Kavaje/ Nuk ka kerkese per mjek ne konsultore, vendi vakant ne portal! - Stop - 6 Nentor 2020

0 Просмотры
Издатель
#Stop #TvKlan | Një format satiro-investigativ nga #SaimirKodra & #GentianZenelaj.

Për mungesën e mjekut në konsultoren e Kavajës, bisedojmë me drejtorin e NJVKSH Kavajë dhe ai thotë, se të gjithë mjekët janë në krye të detyrë ana tjetër në Qëndrën shëndetësore Kavajë, na thonë, se vendi është shpallur vend vakant, por nuk ka asnjë kërkesë për mjek. Ndërsa doktoreshë Natatëshës nuk mund t’i kërkojë askush llogari për oraret, përsa kohë ajo punon ërsa i përket kushteve të konsultores, pranohet, që ka probleme, për shkak të ngërceve ligjore me Njvksh, ndaj pritet akreditimi për sigurimin e fondeve.

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen
Follow Tvklan on Facebook:
Follow Tvklan on Instagram:
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen
Категория
Боевики
Комментариев нет.
Яндекс.Метрика